Запорізька книжкова толока запрошує на благодійний захід «Безхатченки: Моя хата – Україна». Його мета – показати справжні причини і наслідки зростання кількості безпритульних в Україні, зокрема – у Запорізькій області.

Згідно з неофіційними даними, у Запорізькій області щороку фіксують близько 5000 осіб, які не мають власного житла. Це – колишні ув’язнені, повнолітні сироти, люди з інвалідністю, хворі на туберкульоз, СНІД, венеричні, інфекційні захворювання, алко- і наркозалежні, ігромани, особи, котрих позбавили житла родичі, боржники іпотечних кредитів тощо. А з 2014 року, у зв’язку зі зниженням соціально-економічного рівня життя і військових дій на Сході України, зубожіння населення і кількість безпритульних (у т.ч. переселенців без будинків) зросли у кілька разів.

Під час заходу ми представимо болючі життєві історії людей, котрі після підтримки запоріжців отримали шанс на нове життя, поговоримо про необхідність термінової розробки і прийняття місцевою владою програми щодо зменшення на Запоріжжі рівня безпритульності (створення мережі притулків, пунктів обігріву, надання юридичної та медичної підтримки, реабілітаційних центрів тощо), ініціювання запоріжцями Петиції на захист прав безпритульних мешканців України, допомоги конкретним особам без житла.

Участь у заході візьмуть:

  • Віктор Мелінг – круглий сирота, слабозорий, тюремний стаж 31 рік,
  • Пилип Рожков – колишній наркозалежний і ув’язнений,
  • Павло Амельченко – змушений родичами піти з житла,
  • Сергій Бондаренко – вихованець дитбудинку, інвалід дитинства,
  • Олег Пономаренко – майор у відставці, офіцер спецназу, начальник охорони «Альфа-Омега» 1997-1998 рр. і його 81-річна мати Майя Іванівна – колишня бухгалтер АТ «Мотор Січ» – полишені житла за борги доньки — власниці кредиту.

Під час заходу буде діяти фотовиставка про українських безхатченків.

Захід відбудеться 23 жовтня 2016 року у виставковому комплексі «Козак-Палац»
м. Запоріжжя (локація 4 на 2-му поверсі), початок о 17.00
.

Вхід вільний.

Організатори: Запорізька книжкова толока, ГО «Милосердя Запоріжжя», Центр соціальної реабілітації ГО «Ліберті» м. Запоріжжя, ГО «Центр підтримки безхатченків» м. Марганець Дніпровської області, ініціативні групи волонтерів православних, католицьких, протестантських та інших конфесій Запорізького краю.

Проект «Запорізька книжкова толока — 2016» виконується в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Платформа громадських ініціатив «Простір можливостей»» реалізується ГО «Центр мистецтв «Арт-Простір» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Організаційний партнер – Запорізька міська рада.

Дата события: 23.10.2016

Время: 17:00

Адрес: Выставочный центр «Козак-Палац» (улица Победы, 70Б)

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *