Благочинний Оріхівського округу протоієрей Анатолій Фесенко привітав з 20-річчям створення Державної служби надзвичайних ситуацій в Україні працівників Оріхівського районного сектору ГУ ДСНС.

Щорічно 17 вересня відзначається День рятівника, адже саме в цей день Православна Церква вшановує ікону Божої Матері “Неопалима Купина”. Цей чудотворний образ, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину.

Напередодні цієї дати до Оріхівського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій завітали почесні гості: голова Оріхівської районної ради Дудніченко К.В., голова Оріхівської районної державної адміністрації Проценко М.Г., Оріхівський міський голова Герасименко С.М., благочинний Оріхівського округу протоієрей Анатолій Фесенко та інші, щоб привітати рятувальників з нагоди 20-річчя створення Державної служби надзвичайних ситуацій в Україні.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України не даремно має гасло “Запобігти. Врятувати. Допомогти”. Воно відображає нелегкі будні рятувальників.

У своєму вітальному слові о. Анатолій сказав: «Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою. Нехай на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає вас Пресвята Богородиця, яка є Покровительницею пожежників та рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду».

За поданням т.в.о. начальника Оріхівського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області капітана служби цивільного захисту Зіненка М.О. священник нагородив Почесними грамотами працівників служби цивільного захисту водія служби, старшого сержанта Олександра Скирду та пожежних — рятувальників, сержантів Євгена Мозгіна та Олександра Голікова.

Прес-служба Запорізької єпархії Української Православної Церкви

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *