Відновлення шпиталю м. Запоріжжя — з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ — загальноцерковний проект Української Православної Церкви. Інформаційна підтримка: сайт Hram.zp.ua, відеоканал, газета “Літопис Православ’ я” Запорізької єпархії УПЦ, портали “Православіє в Україні” і “Православная жизнь”, сайти Синодального відділу у справах молоді УПЦ, “Молодость не равнодушна!”, запорізькі телеканали “АЛЕКС”, “ЗОДТРК”, радіо “Запоріжжя” і центральні: “Перший Національний”, 24 TV. Особливо дякуємо — “Индустриальное Запорожье”, “Суббота плюс”, “МИГ” і запорізьким сайтам: Вся власть, 061.ua, Голос ЗП, Репортер, ЗП комментарии та ін.

Потреби запорізького шпиталю у грудні 2014 р.

Сьогодні, дякуючи Богу і не байдужим людям (волонтери будь-якого віку і професій, підприємства Запоріжжя і України, Українська Православна Церква (Запорізька, Мукачевська, Волинська, Київська єпархії УПЦ) — шпиталь відновлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Как Украинская Православная Церковь помогает восстановить госпиталь в Запорожье. Сентябрь-ноябрь 2014 г. +ФОТО, ВИДЕО, СТАТЬИ (обновляется) Что и как сделано в госпитале г. Запорожье силами Украинской Православной Церкви: сентябрь-ноябрь 2014 г. Запорожская, Мукачевская, Волынская епархии УПЦ при поддержке Свято-Троицкого Ионинского монастыря г. Киев- смотрите сами. И приходите помочь, нужны мастера по ремонту и “мастера по уборке”! І вже не потрібні робочі руки, без яких раніше ремонт був би неможливий.

Проте тепер треба от що:

1. Медичне обладнання (УЗІ і рентген-апарати, реанімобіль та ін.)

2. Стільці або кресла в актову залу (Запорізька єпархія УПЦ має намір закупити їх у тому числі на кошти, виручені від продажу медалі рекорда Гіннесса Любові Черепахи).

3. USB-плити на підлогу 4. Піжами, спідня білизна для чоловіків (труси, майки) — розміри  48-52; шкарпетки (носки) — розміри 40-43

ВАЖЛИВО. Також керівництво шпиталю найближчим часом повідомить про графік відвідування хворих бійців, а також проінформує про обмеження щодо “принести поїсти солдатам”. Вже з листопада заклад є режимним.

На разі медперсонал виконує свої першочергові обов’ язки — лікує хворих (близько 100). Просимо запоріжців бути чемними і віднестись до “режимних нововведень” з повагою.

***

Запорізька єпархія УПЦ і ЗОУНБ ім. О. Горького запрошують ЗМІ на концерт для хворих і поранених солдат у шпиталі — 17 грудня 2014 р. о 14:00

  • Долучіться до відновлення запорізького шпиталю і Ви!

17 грудня 2014 р. до Дня Св. Миколая Запорізька єпархія УПЦ разом із ЗОУНБ ім. О. Горького організує літературно-музичний подарунок для хворих бійців. Бібліотекарі передадуть близько 300 книжок — якісну художню літературу, яку спеціально підбирали протягом останнього часу, т.зв. “Бібліотечка для хворих і поранених воїнів АТО”. А священики підготують концерт колегіуму Jiva Online (прот. В.Власенко, прот. І. Савва і відомі музиканти України). На концерт запрошуємо усі  місцеві і центральні ЗМІ України.

19 грудня 2014 р. у Києві, у театрі ім. Франка гурт “Океан Ельзи” також дасть спеціальний концерт для заможних глядачів (квитки від 2000 до 15 000 грн). Усі кошти від цього концерту підуть на закупівлю медичного обладнання. Збір коштів на медичне обладнання запорізького шпиталю йде по всій Україні. Міноборони України частково надіслало обладнання.

Підбиті остаточні підсумки інтернет-аукціону щодо продажу медалей Л. Черепахи: 60 тисяч грн піде на благодійність

Також вже підбиті підсумки інтернет-аукціону щодо продажу медалей Л. Черепахи.

15 000 грн — такою була максимальна сума, внесена за медалі Л. Черепахи початковим покупцем на інтернет-аукціоні Аукро — Благодійним фондом (кер. Наталія Губенко).

Після оприлюднення результатів торгів, один із запорожців, що побажав залишитися невідомим, передав у фонд благодійного проекту Запорізької єпархії УПЦ «Любов милосердствує» 30 000 гривень, щоб медалі Любові Черепахи залишилися в неї.

Владика Запорізький і Мелітопольський Лука запропонував чемпіонці визначитися. Але Любов Олександрівна залишила попередні домовленості.

Також у ці дні благодійник від Запорізької єпархії УПЦ додав ще 15 000 грн.

І таким чином, загальна сума із урахуванням “подвійного продажу” медалей Любові Черепахи та допомоги благодійників, передана на проект Запорізької єпархії УПЦ “Любов милосердствує” становить: 60 000 грн.

ЛЮБОВ ЧЕРЕПАХА, рекордсменка світу з гиревого спорту:

— Принципів «Феєр плей» важливо дотримуватися і в житті, і в спорті, і в торгах на аукціоні. Правила не змінюють у процесі змагань. Тим більше їх не міняють після змагань на догоду кому-небудь. Торги закінчилися. Зі свого боку, не можу не відзначити благородство невідомого мені чоловіка, і, якщо його слова не розходяться з його переконаннями, то, вважаю, буде правильним використати кошти так: 30 тисяч грн на відновлення госпіталю і 30 тисяч грн — на допомогу хворим дітям Запорізького краю”. Ні копійки я не візьму собі”.

Вперше у Запоріжжі медалі Книги рекордів Гіннесса будуть найближчим часом передані в Краєзнавчий музей Запоріжжя, де вони займуть гідне місце в історичній експозиції Запорізького краю.

“Після 11 грудня 2014 р. відбудеться вручення необхідного за списками: госпіталю і лікувальним установам Запорізької області”, — прокоментував Владика Лука.

Його Високопреосвященство тепло подякував Любові Олександрівні за її щедрий дар і всім учасникам благодійного аукціону, а також — невідомому чоловіку, котрий передав тридцять тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

featuredimageВ мире, где люди живут по совести, не бывает конфликтов и войн 4 декабря, в Детский день, как еще Церковь называет праздник Введения Пресвятой Богородицы своими родителями в Храм Божий, в Запорожской епархии УПЦ подвели итоги благотворительного интернет — аукциона.

Раніше Герой України А. Головко ВАТ “Гайчур” смт. Новониколаевка Запорізької області також через Запорізьку єпархію УПЦ передав на потреби шпиталю 25 000 грн, православні волонтери зібрали на МФПК “ПОКРОВ” у Києві 2 000 грн, також благодійник із Києва передав пластикові труби.

Відновлювали шпиталь у Запоріжжі у серпні — листопаді 2014 р.  особисто Владика Лука, священики, монахи і волонтери (у тому числі православні жінки Запоріжжя-Київ) Запорізької, Мукачевської, Волинської і Київської єпархій УПЦ. Спортсменки-гиревички Любов Черепаха, Вікторія Черепаха, Вікторія Мосіяш починаючи з 1 листопада 2014 р. кожну суботу ходили на прибирання у шпиталь і 15 листопада разом із вихованцями-гиревиками встановили “трудовий рекорд Гіннесса” у запорізькому шпиталі.

Підтримують відновлення шпиталю удови і матері загиблих в АТО солдат, особливо- Марія Катанова.

Православна бригада прибиральниць із Жіночої ради Запорізької єпархії УПЦ під керівництвом голови Ірини Марущак також чимало зробила для шпиталю: жінки тижнями відмивали приміщення після будівельних робіт.

Інформаційний волонтер відновлення шпиталю — редактор сайту Запорізької єпархії УПЦ Олена Гулая (також займалася прибиранням).

Координував роботи по телефону у тому числі прораб від Запорізької єпархії УПЦ Сергій Шульгай, який під час відновлення шпиталю переніс складну операцію.

Також жертвують на шпиталь і діти-школярі (благодійні ярмарки), і профспілки, і звичайні люди.

Дивіться: запорізький шпиталь у новинах центральних телеканалів України

“Перший Національний”, ефір — 28 листопада 2014 р.

Дивіться сюжет на сайті “Перший Національний”

24 TV, ефір — 6 листопада 2014 р.

Відновлення шпиталю підтримують місцеві телеканали: ТРК “АЛЕКС” і ЗОДТРК, також друковані видання і сайти. Дякуємо усім помічникам!

Підготувала Олена Гулая

Прес-служба Запорізької єпархії УПЦ

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *